Program festiwalu 2017

Start / Program festiwalu 2017

Czwartek – 9 listopada 2017

Kino Watra (Dom Harcerza, ul. Za Murami 2-10, Gdańsk)

17.00 | 70 Lat polskiej animacji: początki animacji w Polsce, 60 min – wstęp wolny
18.30 | Życie Animowane, 89 min → 
20.15 | Blok Konkursowy I (teledyski + fabuły) →

Piątek – 10 listopada 2017

Kino Watra (Dom Harcerza, ul. Za Murami 2-10, Gdańsk)

16.30 | Blok konkursowy II (eksperyment/impresja + fabuła) →
18.30 | Dziewczyna bez rąk, 76 min → 
20.30 21.00 | KONCERT: Nagrobki grają do Muminków → z przyczyn niezależnych koncert rozpocznie się o 30 min później. za zmianę przepraszamy

Sobota – 11 listopada 2017

Kino Watra (Dom Harcerza, ul. Za Murami 2-10, Gdańsk)

10.00 | Warsztaty dla dzieci – grupa I – bilety na warsztaty zostały wyprzedane
12.30 | Blok konkursowy dla dzieci, 70 min → 
13.40 | Balerina, 90 min →
15.20 | Nazywam się Cukinia, 66 min → 
16.30 | Ponyo, 100 min → 
18.15 | Premiera filmu Bernard + spotkanie z twórcami filmu ze studia animacji GS Animation / Grupa Smacznego – wstęp wolny 
19.00 | Blok konkursowy III (fabuła), 100 min →
21.00 21.15 | Blok konkursowy I+II (fabuła+teledysk+eksperyment) – powtórka, 180 min →

ASP Gdańsk (audytorium, I piętro, wejście od ul. Tkackiej)

14:00 | 16. Międzynarodowy Dzień Animacji – cz. I →  
16.00 | 16. Międzynarodowy Dzień Animacji – cz. II → 

Niedziela – 12 listopada 2017

Kino Watra (Dom Harcerza, ul. Za Murami 2-10, Gdańsk)

10.00 | Warsztaty dla dzieci – grupa II  bilety na warsztaty zostały wyprzedane
12.15 | Blok konkursowy dla dzieci, 70 min →  
13:30 | Wielka wyprawa Molly, 70 min → 
14.45 | Sonia, 79 min → 
16.15 | Czerwony żółw, 80 min →
17.30 | Księżniczka Mononoke, 133 min → 
20.00 | Ogłoszenie wyników konkursu oraz pokaz nagrodzonych filmów

ASP Gdańsk (audytorium, I piętro, wejście od ul. Tkackiej)

14.00 | 16. Międzynarodowy Dzień Animacji – cz. III → 
16.00 | 16. Międzynarodowy Dzień Animacji – cz. IV → 

Oznaczenia:

Przy każdej pozycji programu znajdują się oznaczenia dla widza od jakiego wieku jest zalecany film, np.  – film dla widzów od lat 3. Pokazy po godz. 19 kierowane są dla widzów od lat 16.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie